Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Numer telefonu +48 22 150 15 16
Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Adres e-mail recepcja@opsa.pl
  • Polski
  • English
  • Русский

W sobotę 22.01.2021 r. uczestniczyliśmy w szkoleniu nt. profilaktyki i leczenia dyslokacji stawu biodrowego w przebiegu MPD (mózgowego porażenia) prowadzonym przez Beatę Wnuk i J. Michała Deszczyńskiego.

W sobotę 22.01.2021 r. uczestniczyliśmy w szkoleniu nt. profilaktyki i leczenia dyslokacji stawu biodrowego w przebiegu MPD (mózgowego porażenia) prowadzonym przez Beatę Wnuk i J. Michała Deszczyńskiego. Odbyło się ono w Paley European Institute, a wzięli w nim udział fizjoterapeuci z różnych ośrodków rehabilitacyjnych z całej Polski.

W OPSA zdajemy sobie sprawę, że u osób z mózgowym porażeniem dziecięcym stosowanie zaopatrzenia ortopedycznego jest niezwykle istotne. Ma ono na celu m.in.:

– przeciwdziałanie lub korekcję deformacji układu kostno-stawowego
– współdziałanie przy normalizacji napięcia mięśniowego,
– umożliwienie właściwych warunków do pionizacji,
– wspomaganie i poprawę chodu
– ułatwienie lub umożliwienie wykonywania czynności życia codziennego,
– utrwalenie osiągniętych efektów terapeutycznych.

Aby jak najlepiej realizować powyższe założenia, Pacjentom z MPD zapewniamy zaopatrzenie ortotyczne dopasowane do ich potrzeb i możliwości.

Cieszymy się, że uczestnicy szkolenia mieli okazję dowiedzieć się, jak wygląda opieka nad Pacjentami z MPD z naszego punktu widzenia, a także przypomnieć sobie o istotności i zasadności ścisłej współpracy fizjoterapeutów z ortotykami.