Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Numer telefonu +48 22 150 15 16
Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Adres e-mail recepcja@opsa.pl
  • Polski
  • English
  • Русский
Title Image

Protetyka

Home  /  Protetyka

Utrata kończyny nie musi być wcale końcem świata. Wiele osób z niepełnosprawnościami doskonale radzi sobie bez ręki czy bez nogi. W ramach współpracy z firmą Opsa można zainwestować w protezę, która doskonale zastąpi utraconą kończynę dolną czy górną, dzięki którym można funkcjonować bez najmniejszych przeszkód. Każdą protezę dostosowujemy do indywidualnych potrzeb Pacjenta. Dzięki temu można mieć pewność, że zastępcza ręka lub noga będzie świetnie służyć w wykonywaniu codziennych, podstawowych i bardziej zaawansowanych czynności.

Producent protez – Opsa

Dostarczamy nowoczesne rozwiązania stworzone przy użyciu zaawansowanej technologii. W produkcji protez kończyn dolnych i górnych wykorzystujemy także skrupulatnie dobrane materiały, zapewniając tym samym, że nasze produkty posłużą naszym Pacjentom nie tylko świetnie, ale również przez niezwykle długi czas. Jeśli więc doszło do amputacji Twojej ręki, nogi, uda, czy ramienia zgłoś się do Opsa, gdzie proponujemy protezy wysokiej klasy. Co więcej, staramy się, aby oferowane przez nas sprzęty medyczne nie obciążały tak bardzo budżetu pacjenta.

Produkty dostępne w naszej ofercie

Zapraszamy do sprawdzenia oferty producenta protez Opsa. W ramach naszej oferty zajmujemy się zarówno produkcją, jak i sprzedażą protez:

  • rąk,
  • ramion,
  • ud,
  • nóg.

Protezy kończyn dolnych i górnych cechują się nie tylko wysoką klasą wykonania, ale też interesującym, futurystycznym designem. Co więcej są one zaawansowane technologicznie, w przypadku sztucznych rąk możliwe jest personalizowanie ustawień i chwytów. Nasze sztuczne kończyny dolne i górne umożliwiają precyzyjne wykonywanie wielu działań.

Dopasowujemy protezy do potrzeb Pacjentów

Każda proteza kończyn dolnych i górnych musi być dostosowana precyzyjnie do potrzeb każdego Pacjenta. Dlatego przed jej wyprodukowaniem, prowadzimy badania i wywiad, tak aby na podstawie wyników stworzyć doskonałą sztuczną nogę lub rękę. Dzięki nam można wrócić do pełnej sprawności, nawet mimo braku kończyny dolnej lub górnej.

Protezy kończyny górnej

Oferujemy protezy zarówno kosmetyczne, jak i mechaniczne, przy wszystkich poziomach amputacji. Dla pacjentów poszukujących rozwiązań funkcjonalnych proponujemy najbardziej zaawansowane technologicznie protezy mioelektryczne oraz bioniczne. W tego typu protezach możliwe jest realistyczne odtworzenie funkcji chwytnej kończyny oraz personalizacja ustawień i chwytów. Protezy cechuje nowoczesny, nieprzeciętny, futurystyczny wygląd.

Dla pacjentów oczekujących wizualnego ukrycia braku kończyny proponujemy protezy estetyczne, tworzone z użyciem dłoni i rękawic silikonowych naturalne odwzorowujących wygląd kończyny.

Protezy kończyny dolnej

Partial Foot – proteza na poziomie stopy lub stawu skokowego

Rozwiązanie stosowane przy amputacjach typu: Choparta, Syme’a lub Lisfranca. Typ protezy zapewniający odtworzenie funkcji podporowej oraz przetoczenia stopy. Zastosowanie podeszwy z włókna szklanego lub węglowego poprawia funkcję przetoczenia i odbicia stopy.

Trans Tibial – proteza na poziomie podudzia

Proteza modularna, zbudowana na systemie leja pełnokontaktowego z wykorzystaniem podciśnienia aktywnego lub pasywnego albo mechanicznego zamka z pinem. W tym rozwiązaniu konieczne jest zastosowanie leja wewnętrznego tzw. linera, spełniającego zarówno funkcję zawieszenia, jak i ochrony kikuta oraz podnoszącego komfort użytkowania protezy. Typ i rodzaj systemu zawieszenia dobierany jest indywidualnie dla każdego pacjenta. Funkcję podporową oraz dynamikę chodu zapewnia stopa protezowa – wyboru odpowiedniej stopy dokonujemy po wstępnym przetestowaniu różnych modeli i rozwiązań.

Trans Femoral – proteza na poziomie uda

Proteza modularna z zastosowaniem zawieszenia na leju pełnokontaktowym, zarówno w systemie podciśnieniowym z zaworem, jak i z systemem zatrzaskowym. Wybór odpowiedniego typu zawieszenia gwarantuje właściwą kontrolę nad protezą oraz komfort użytkowania. Protezowy przegub kolanowy w połączeniu ze stopą protezową to elementy zapewniające bezpieczeństwo oraz funkcjonalność protezy – w naszej ofercie posiadamy wszystkie dostępne na rynku moduły kolan i stóp. Decyzję o wyborze odpowiednich elementów poprzedza wnikliwa analiza potrzeb pacjenta, udostępniamy także możliwość testowania różnych rozwiązań. Uzupełnieniem funkcjonalności protezy są adaptery rotacyjne oraz skrętne podnoszące wygodę i komfort w codziennych sytuacjach.

Hip Disarticulation – Proteza dla wyłuszczenia stawu biodrowego

Proteza modularna wymagająca zastosowania kosza biodrowego oraz przegubu biodrowego. Wszystkie elementy składowe protezy dopasowane są indywidualnie do potrzeb i oczekiwań pacjenta. Decyzję o wyborze odpowiednich elementów poprzedza wnikliwa analiza potrzeb pacjenta, udostępniamy także możliwość testowania różnych rozwiązań.