Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Numer telefonu +48 22 150 15 16
Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Adres e-mail recepcja@opsa.pl
  • Polski
  • English
  • Русский
KOMPLEKSOWE WSPARCIE
KOMPLEKSOWE WSPARCIE
(WSPARCIE FORMALNO-PRAWNE, PSYCHOLOGIA, FIZJOTERAPIA, PROTETYKA)


Zdajemy sobie sprawę, że okres po amputacji jest bardzo trudny. Zmierzenie się z nową rzeczywistością wymaga dużej odwagi i samozaparcia. Dlatego, abyś mógł uniknąć dodatkowego stresu i szybciej przystąpić do zaopatrzenia kończyny w protezę, będziemy Ci towarzyszyć przez cały proces odzyskiwania sprawności.


Tuż po amputacji, gdy stan Twojego zdrowia będzie stabilny, wspólnie ustalimy plan prowadzący do niezależnego i aktywnego życia.


Justyna Maksymowska
Indywidualny opiekun Pacjenta

- będzie czuwał nad całym procesem i kierował Cię krok po kroku do odpowiednich specjalistów OPSA
- wskaże Ci możliwości finansowania
- pomoże w załatwianiu wszelkich formalności
- będzie nadzorować obieg Twoich dokumentów
- pomoże Ci w odpowiedni sposób przygotować się do protezowania.
- nauczy Cię, jak pielęgnować skórę i ranę na kikucie, jak zapobiegać jego przykurczom, a także jak go hartować i formować.

Konsultacja psychologiczna
Utrata kończyny jest bardzo trudnym doświadczeniem, często nawet traumatycznym. W tym czasie możesz odczuwać wiele emocji, w tym: smutek, żal, cierpienie czy ból i przeżywać je na swój własny sposób. Głęboko wierzymy w to, że rozmowa pomaga uporządkować chaos i odzyskać równowagę wewnętrzną. Dlatego zachęcamy Cię do skorzystania z darmowych konsultacji z psychologiem, które otrzymujesz od OPSA. Dominika Jakubowska razem z Tobą przyjrzy się Twoim emocjom, problemom i przekonaniom. Pomoże Ci je zrozumieć, przeżyć i jeśli to będzie konieczne - skonfrontować się z nimi.
Dominika Jakubowska
Marta Bartnik
Protezowanie
Kiedy Twój stan zdrowia na to pozwoli, a rana na kikucie będzie odpowiednio wygojona, spotkasz się z protetykiem, który przygotuje ją zgodnie z Twoimi indywidualnymi oczekiwaniami i potrzebami. Arkadiusz Opiela, protetyk OPSA, chętnie pozna Twoje preferencje, oceni stan kończyny, zbierze potrzebne miary i przygotuje odpowiednio dopasowane rozwiązanie.
Fizjoterapia
Terapeuta pomoże Ci w przygotowaniu kikuta do protezowania, odpowiedniej pielęgnacji, a także ułoży plan fizjoterapii. Twoje ciało wymaga odpowiedniego przygotowania, tak by było gotowe do pełnego wyzwań procesu odzyskiwania niezależności. Marta Bartnik, fizjoterapeutka z Paley European Institute: zadba o Twoją sprawność fizyczną, przygotuje Cię do funkcjonowania z protezą, nauczy Cię, jak z niej korzystać.
Arkadiusz Opiela
Wybierając OPSA, otrzymujesz wsparcie zespołu, który przeprowadzi Cię przez cały proces leczenia i realizacji kwestii formalnych. Jesteśmy z Tobą na każdym etapie leczenia.

Zapisz się na wizytę


Wyślij
Aleja Rzeczypospolitej 1,
02-972 Warszawa