Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Numer telefonu +48 22 150 15 16
Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Adres e-mail recepcja@opsa.pl
  • Polski
  • English
  • Русский
PROTEZY STOPY - STOPA PROTEZOWA
PROTEZY STOPY - STOPA PROTEZOWA
Protezy stopy wykonuje się u osób po amputacji całej stopy. Ich zastosowanie poprawia mobilność Pacjenta, a tym samym znacznie podnosi komfort życia. Dobiera się je indywidualnie do każdego użytkownika, uwzględniając preferencje, stopień amputacji stopy, poziom aktywności fizycznej oraz zasoby finansowe. Zazwyczaj Pacjent z protezą stopy może korzystać ze zwykłego obuwia.
Uzupełnienie kosmetyczne silikonowe (sztuczna stopa) - jest wykonane na indywidualne zamówienie. Imituje stopę Pacjenta, odwzorowując kształt, odcień skóry, cienie, a nawet linie papilarne. Dzięki temu uzyskuje się wrażenie naturalności, co często przyczynia się do poprawy komfortu psychicznego użytkownika.
Przy częściowej amputacji stopy możliwe jest zastosowanie uzupełnienia kosmetycznego silikonowego lub wkładki węglowej.
Wkładka węglowa do butów
- jest to rozwiązanie dla osób, które nie chcą korzystać z uzupełnienia kosmetycznego. Jej zastosowanie, poprzez zwiększenie stabilności i dynamiki, przyczynia się do poprawy funkcji chodu.
Rozwiązania protetyczne po amputacji stopy poprawiają jej funkcje, do których zaliczamy amortyzację, równowagę czy sprężystość. Dzięki zwracaniu części energii podczas chodu poprawiają jego jakość.
W OPSA dostępne są gotowe rozwiązania
w różnych wariantach, a także modele
wykonane na indywidualne zamówienie.

Zapisz się na wizytę


Wyślij
Aleja Rzeczypospolitej 1,
02-972 Warszawa