Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Numer telefonu +48 22 150 15 16
Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Adres e-mail recepcja@opsa.pl
  • Polski
  • English
  • Русский

Blog

Przedstawiciele OPSA w minioną sobotę, 6 listopada, gościli jako Partnerzy wydarzenia na Dniu Otwartym dla Fizjoterapeutów w Paley European Institute.

Paley European Institute to placówka, z którą współpracujemy w zakresie kompleksowej opieki nad Pacjentem, dostarczając najlepsze zaopatrzenie ortopedyczne i usługi medyczne.

Wydarzenie można podsumować słowami: ogromna dawka energii i motywacji do działania!

Kilkudziesięciu fizjoterapeutów z różnych ośrodków w całej Polsce przyjechało do Paley European Institute, aby poznać metody i techniki stosowane w leczeniu chorób rzadkich układu ruchu. A to wszystko po to, by wspólnie podnosić jakość opieki nad Pacjentem i spojrzeć na nią z szerszej perspektywy.

Oprócz wykładów merytorycznych i case studies z zakresu leczenia operacyjnego oraz opieki fizjoterapeutycznej Pacjentów z wadami wrodzonymi układu ruchu gościnny wykład poprowadził przedstawiciel OPSA – Krzysztof Krasowicz – niekwestionowany autorytet w dziedzinie protetyki i ortotyki, które są integralnym elementem procesu terapeutycznego.

Siłą naszej współpracy z Paley European Institute są wspólny cel, wizja, chęć nieustannego rozwoju i dzielenia wiedzą. Podzieliliśmy się ogromem naszej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania, które zdobyliśmy ciężką pracą. To wszystko, co widzieliście i słyszeliście, jest prawdziwe – tacy jesteśmy, takie mamy efekty i tak pracujemy.

Dziękujemy Paley European Institute za zaproszenie do wsparcia tego wydarzenia. To ogromna przyjemność współpracować z najlepszymi specjalistami branży medycznej i wspólnie kreować nową jakość usług medycznych opartą na pacjentocentryzmie.