Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Numer telefonu +48 22 150 15 16
Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Adres e-mail recepcja@opsa.pl
  • Polski
  • English
  • Русский

Grupa wsparcia

Utrata kończyny jest bardzo trudnym doświadczeniem, które łatwiej jest przeżyć i zaakceptować, gdy ma się wsparcie od innych osób. Jednak często nawet najbliżsi nie rozumieją, z czym właściwie mierzy się Pacjent. Dlatego tak istotne jest, aby mieć możliwość rozmowy z kimś, kto znajduje się w podobnej sytuacji.
OPSA zaopatruje Pacjentów po osseointegracji w protezy
Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Pacjentów i ich bliskich, stworzyliśmy grupę wsparcia online. Jest to przestrzeń, która umożliwia nawiązywanie kontaktów z innymi osobami doświadczającymi utraty kończyny. W tej grupie znajdują się również specjaliści OPSA:
  • protetyk
  • psycholog
  • fizjoterapeuta
  • opiekun Pacjenta,
którzy towarzyszą Pacjentom w procesie odzyskiwania sprawności, znają ich problemy i na bieżąco odpowiadają na wszystkie pytania.
Dzięki temu każdy członek grupy może w każdej chwili uzyskać pomoc i wsparcie nie tylko od siebie nawzajem, ale również zapytać o nurtujące kwestie specjalistów OPSA.
Nadrzędnym celem grupy wsparcia jest przezwyciężanie trudności związanych z utratą kończyny i procesem odzyskiwania sprawności poprzez wzajemną pomoc. Członkowie grupy mogą m.in.: dzielić się informacjami i doświadczeniami, znajdować inne formy obchodzenia się z problemami, przezwyciężać socjalną izolację i obawy, rozwijać wspólne aktywności, budować siłę, nadzieję i poczucie wartości wśród uczestników oraz stworzyć nowe cele i perspektywy życiowe.Zapisz się na wizytę


Wyślij
Aleja Rzeczypospolitej 1,
02-972 Warszawa