Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Numer telefonu +48 22 150 15 16
Godziny otwarcia Pon - Pt: 8:00 - 16:00
Adres e-mail recepcja@opsa.pl
  • Polski
  • English
  • Русский

O Firmie

Naszą misją jest zapewnienie Pacjentom najlepszych produktów  i usług medycznych w celu podnoszenia jakości życia. Dostarczamy najwyższej jakości usługi dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego naszego Pacjenta. Dzięki współpracy z ośrodkiem ortopedycznym Paley European Institute i najlepszymi specjalistami w branży nie mamy sobie równych. Interdyscyplinarny zespół i pełne zaangażowanie współpracujących z nami ekspertów pozwala tworzyć nam bezkonkurencyjne rozwiązania.

 

Jesteśmy liderem w projektowaniu i wykorzystaniu najnowszych technologii produktów oraz usług ortotycznych i protetycznych, które umożliwiają chirurgom, fizjoterapeutom i Pacjentom osiąganie najlepszych wyników

 

Wspólnym wysiłkiem  stworzyliśmy platformę, która integruje wszystkie specjalności medyczne uczestniczące w procesie leczniczym dysfunkcji narządu ruchu u dzieci, młodzieży i dorosłych na każdym etapie ich życia. Udało nam się zebrać najlepszych specjalistów z różnych dziedzin medycyny, biomechaniki i inżynierii, którzy posiadają wiedzę i umiejętności poparte wieloletnim doświadczeniem, aby tworzyć produkty spełniające najwyższe wymagania procesów leczniczych dla Pacjentów z Polski i Europy.

Dzięki stworzeniu jednolitego zespołu składającego się z lekarzy ortopedów, fizjoterapeutów, techników, ortotyków i opiekunów Pacjentów mamy możliwość aktywnie reagować na potencjalne zmiany w przebiegu procesu terapeutycznego.

Technologia jest kluczem do zapewnienia każdemu Pacjentowi postępowej, skutecznej opieki. Z dumą korzystamy z najbardziej innowacyjnych rozwiązań technicznych , komponentów i materiałów, jakie ma do zaoferowania branża. Dobór odpowiednich  procedur  w naszej codziennej pracy zapewnia nam otrzymanie produktów o najwyższej jakości.

 

Nasi Pacjenci są dla nas najważniejsi i zasługują na to, co najlepsze. Współpracujemy z szerokim wachlarzem specjalistów pochodzących z różnych dziedzin medycyny. Dzięki temu jesteśmy w stanie najlepiej pomagać dzieciom oraz dorosłym prowadzić bardziej aktywne życie i osiągać własne cele w zakresie niezależności i samodzielności, jednocześnie podnosząc jakość życia.

 

Dzięki tej niesamowitej synergii jesteśmy w stanie świadczyć niespotykane do tej pory usługi w dziedzinie ortotyki i protetyki na poziomie Polski i Europy. Jesteśmy pasjonatami zmieniania życia na lepsze. Nasz zespół składający się z personelu medycznego i rzemieślników, prawdziwych fachowców w swoim zawodzie, gwarantuje najlepsze wyniki dla każdego, kto przechodzi przez próg naszych drzwi. Decydując się na współpracę z nami, stajesz się częścią zespołu. Od teraz gramy w jednej drużynie!

 

OPSA współpracuje wyłącznie z placówkami medycznymi i profesjonalistami dzielącymi nasze wartości: odpowiedzialność, praca zespołowa, pasja, najwyższa jakość i przejrzystość. Nasi partnerzy muszą podzielać nasze bezkompromisowe zaangażowanie w opiekę i poprawę funkcji oraz jakości życia naszych Pacjentów.

Sprawdź możliwości naszej grupy a gwarantujemy, że się nie zawiedziesz. Wybierając OPSA, otrzymujesz plan leczenia ortotycznego i protetycznego, który umożliwia osiągnięcie wyników zmieniających życie. Twój sukces stawiamy sobie za nasz cel.