Feugiat nulla facilisis at vero eros et curt accumsan et iusto odio dignissim qui blandit praesent luptatum zzril.
+ (123) 1800-453-1546
info@example.com

Related Posts

Title Image

Left Sidebar

Home  /  Aktualności  /  Left Sidebar

Specjalnie dla naszych Pacjentów przygotowaliśmy szczegółowy przewodnik krok po kroku, który pomoże zrozumieć, jak skorzystać z dofinansowań oferowanych przez NFZ oraz PFRON na zakup zaopatrzenia ortopedycznego.   Co znajduje się w naszym przewodniku? Warunki i limity uzyskania dofinansowania Wymagane dokumenty Orzeczenie o niepełnosprawności / stopniu niepełnosprawności Ulga rehabilitacyjna PIT Fundacje Na końcu przewodnika znajdziecie dane kontaktowe naszego zespołu, który służy pomocą i odpowie na Wasze pytania. Zależy nam, aby zapewnić Wam komfort, wsparcie i dostęp do najnowszych rozwiązań, które pomogą poprawić Wasze zdrowie i jakość życia. Zrozumienie procesu dofinansowania może pomóc Wam w szybszym i łatwiejszym dostępie do potrzebnego zaopatrzenia ortopedycznego. POBIERZ PRZEWODNIK PO

OPSA nawiązała współpracę z Ośrodkiem Alimed z Kalisza. Za nami pierwsze konsultacje z zakresu doboru indywidualnego zaopatrzenia ortopedycznego przeprowadzone przez mgr Katarzynę Olejnik.Dodatkowo spotkaliśmy się z grupą Pacjentów wymagających konsultacji z zakresu gorsetów. Dziękujemy naszemu specjaliście Mateuszowi Karczmarczykowi za profesjonalne podejście do Pacjentów, a zespołowi fizjoterapeutów z Alimed za aktywne uczestnictwo w konsultacjach.

16.03.2023 r. mgr Beata Wnuk i mgr Paulina Krystosiak na zaproszenie Ośrodka Neurorehabilitacji w Turce przeprowadziły szkolenie z zakresu analizy ruchu. Warsztaty miały charakter teoretyczno - praktyczny. Część teoretyczna obejmowała interpretację raportu analizy ruchu Pacjenta skierowanego na badanie. W części praktycznej uczestnicy mieli okazję przeprowadzić badanie kliniczne Pacjenta i porównać je z otrzymanymi wynikami analizy chodu.

W miniony weekend OPSA uczestniczyła w szkoleniu „Badanie dziecka z MPD pod kątem analizy ruchu” prowadzonego przez Panią Beatę Wnuk. Podczas dwudniowego szkolenia zostały omówione zagadnienia z zakresu: - badania klinicznego Pacjenta z Mózgowym Porażeniem Dziecięcym, - analizy ruchu, - planowania terapii, - ortotyki. Wsparciem, z zakresu indywidualnego doboru ortez dla Pacjentów oraz ich rodzajów była ortotyczka z naszego zespołu Katarzyna Olejnik.

Z początkiem Nowego Roku OPSA oficjalnie nawiązała współpracę i stała się partnerem NEURO Przychodni Specjalistycznej - Oddział Zamienie. Dzięki wspólnemu działaniu, wymianie wiedzy i doświadczeń pomiędzy specjalistami OPSA i NEURO Pacjenci będą jeszcze lepiej zaopiekowani. Współpraca pomiędzy ortotykiem a fizjoterapeutą prowadzącym danego Pacjenta jest kluczowa w doborze odpowiedniego zaopatrzenia ortopedycznego.